HISTORIE KAPELY EPIDEMY:

Skupina Epidemy byla založena v Rožďalovicích v roce 2006. Zakládajícími členy byli Jirka Jícha (kytara) a Pepa Čuda (bicí) . Později se ke skupinĚ přidávají Martin Maršíček (kytara) a Jirka Franc (baskytara). Jako poslední tuto sestavu doplňuje Míra „Müra“ Plocek (zpěv). V tomto složení kapela funguje od roku 2006 do 2008. Odehraje nespočet úspěšných koncertů v klubech, na festivalech a motosrazech. Z kraje roku 2008 kapela vydává EP „Rány osudu“.

Po roce 2008 se skupina odmlčela až do roku 2014, kdy se členové Míra Plocek, Jirka Jícha a Pepa Čuda opět dávají dohromady. Po krátkém hledání nového basáka nastupuje na tuto pozici Roman Hampl. V této sestavĚ skupina odehraje pouze jeden koncert na festivalu Bornflossrock v Žacléři.

Romana Hampla v létě r.2015 střídá Lukáš „Gába“ Gabriel. Jeho příchodem kapela ožívá: v listopadu vydává EP „Peklo si tě najde!“ a následně vystoupí na několika úspěšných koncertech.

V březnu 2016 Epidemy opouští bubeník Pepa Čuda a jeho post obsazuje Jarda „Heineken“ Heikenwälder. V této sestavĚ má kapela velké ambice a těší se na vaší podporu při dalších vystoupeních.